Hayır 5. Weiwu Yolu, ShuangFeng Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Hefei, ÇİN
iyi kalite Toz Paketleme Makinası satış için
We are satisfied with the wash powder packing machine from Iapack, reliable supplier!

—— Mohd Smadi

Good rice packing machine.

—— Peter Jimenez

We have the spice sachet packing machine for almost 6 years now, machine still works very well!

—— Ing. Karim Faraj

Iapack supply good after-sale service, we are happy with them.

—— Hussein

We just receive the nut packing machine, so far so good.

—— Andrei

The machine perfectly matches.

—— Anastasia

I am satisfied not only with the machine I've received, but also with the professional suggestions they've offered.

—— Cindy

The packing solution is beyond my expectation.

—— Katherine

Qualified machine, professional & considerable staff there.

—— Kermit

Do your m/c have ce certificate

—— MR.HERMANN OSWALD

The picture of the product was pretty, how about the quality

—— michael

DO YOU HAVE REPRESENTIVE IN TURKEY?

—— DR.BESIM SEREF

Good morning, I am looking for a Valve bag augur filling machine with Mettler Weight control

—— Pankaj Jain

I want a phone number to connect I want to buy machine One of the best communication Emil Hebrew or whatssap 00212610309391

—— Makhlouki

Ben sohbet şimdi

ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

1 2 3 4 5
ZhongLi  Packaging Machinery Co.,Ltd. ZhongLi  Packaging Machinery Co.,Ltd. ZhongLi  Packaging Machinery Co.,Ltd. ZhongLi  Packaging Machinery Co.,Ltd. ZhongLi  Packaging Machinery Co.,Ltd.
Factory Pictures Factory Pictures Factory Pictures Factory Pictures Factory Pictures

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : IAPACK
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 40% - 50%
Hizmet

Doğru ambalajlama ekipmanı ortağını seçmek ZhongLi Makine Şirketini aradığınızda olduğu kadar kolay olabilir!
Kapsamlı endüstri deneyimimizle tek kaynak paketleme çözümlerine özel bir yaklaşım keşfedin. Paketleme makinesi ömrünün her aşamasında size rehberlik edebiliriz. Aşağıda servis süreci gösterilmektedir:

1- Ambalaj Satış ve Danışmanlık
İş gereksinimlerinizi karşılamak için doğru ürünü seçmek sık sık başarı ve başarısızlık arasındaki fark anlamına gelebilir. Peki neden ZhongLi şirketini seçtin?
Bilgili mühendisimiz ve satışlarımız, işyerinde 5-20 yıllık tecrübeye sahiptir. Sınırlı bütçeli basit ambalajlama ekipmanı güncellemelerinden, karmaşık multi-milyon dolarlık tesislere kadar geniş bir proje yelpazesinde çalıştılar. Paket ekipmanı projeniz ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, Zhongtai, başarılı bir ekipman yerleştirmeyi sağlamak için bilgi ve tecrübe sağlayabilir.

2- Ambalaj Makinası Montaj Hizmeti
Kurulum hizmetleri, tüm yeni makine alımlarıyla birlikte mevcuttur. Sorunsuz bir geçiş için teknik bilgi birikimi sağlayacak ve makinenin kurulumundan, hata ayıklamadan, çalıştırılmasına ilişkin videoları destekleyecek, size bu makineyi nasıl kullanacağınızı gösterecektir.

3- Ambalaj Makinası Eğitim Hizmeti
Çözüm yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanın. Personelinizi, paketleme ekipman sisteminizi düzgün bir şekilde kullanacak şekilde eğitin. ZhongLi, en verimli ve güvenle sistemlerin nasıl kullanılacağını ve en iyi operasyonel üretkenliğin nasıl sağlanacağını öğreten, müşteri eğitimi sunmaktadır.

4- Satış Sonrası Servis


Önleyici bakım
Müşterilerimizin ambalaj üretim operasyonlarına bağlı kalabileceğine dair güvenceye ihtiyaç duyduklarını biliyoruz! Bu yüzden özel bir servis departmanımız var. ZhongLi, müşterilerimize ve sağladığımız ürün çözümlerine destek vermenin önemi konusunda çok kuvvetli bir hisle karşı karşıya. Sonuç olarak, ekipman sorunlarını sorun haline gelmeden önlemek için tasarlanmış kapsamlı bakım seçenekleri sunuyoruz. Eski bağıran devletler gibi, bir ons önleme bir kilo tedaviye değer!

Acil Durum Onarım Hizmeti
Lütfen aşağıdaki bilgileri arayıp e-posta ile gönderin: İsim / Model / Makinenin seri numarası ve makinenin ayrıntı mesajı. Sunulan bilgilere göre Servis mühendisi veya yöneticisi size bunun nasıl çözüleceğini söyleyecektir.

Montaj parçalarının değiştirilmesi servisi
Makinenizin sorunlarını aldığımız anda, size gerekli parçaları takdim edeceğiz ve onu nasıl değiştireceğinizi belirtmek için telefonla veya e-postayla sunacağız.
Montaj parçalarının şarj standardına göre, ücretli olarak ya da sadece montaj parçalarının malzeme maliyetini karşılayacağız.
Ve değiştirilen kırık parçalar firmamıza ait olacak ve sorarsak lütfen 10 gün içinde geri gönderin.

İade tamiri servisi
Bizi geri gönderen ürünleri onarır ve yakında müşteriye geri göndeririz. Bu, ücretsiz olacak veya gerekli bazı masrafları karşılayacaktır.

Ambalaj Makinası Yükseltme Hizmeti
Mevcut paketleme makinelerinizi yenilemek, bazı birimlerin veya sistemlerin değiştirilmesinde çok uygun maliyetli bir alternatif olabilir. ZhongLi Packaging Equipment'ın bilgili personelinin mevcut paketleme ekipmanınızı yenilemenin fizibilitesini ve faydalarını değerlendirmesini sağlayın. Performansı artırmak ve paketleme makinenizin ömrünü uzatmak için geniş bir ürün yelpazesine sahip ekipman yükseltmeleri sunabiliriz.

Düzenli telefon veya e-posta servisi
Ürünlerimizi altı ay boyunca kullandıktan sonra, servis mühendisimiz veya servis sağlayıcımız sizi arayacak ve makinenin nasıl çalıştığını ve montaj parçalarının nasıl desteklediğini öğrenecektir. Müşterilerin görüş ve önerileri rekoru kıracaktır.

Kapıdan Kapıya Servis
Bizzat bizzat hizmeti sunuyoruz. Müşterinin onarım servisiyle ilgili bilgileri bizzat aldığımızda, Servis mühendisini veya bakımı için size bilgi vereceğiz.

İletişim bilgileri
ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss. Cindy

Tel: 86-551- 65636250

Faks: 86-551- 65636250-808

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)